Responsywne strony

Responsywne strony Serwisy online przyjazne dla urządzeń mobilnych

stają się dzisiaj standardem. Każda firma, która chce się rozwijać w internecie, powinna zainwestować w takie nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu klient może mieć stały dostęp do sklepu online, firmowego serwisu czy innej strony internetowej, jaką się zarządza. Można ją w komfortowy sposób wyświetlić na tablecie, telefonie komórkowym i innych urządzeniach mobilnych oraz swobodnie przeglądać zawartość. To wygoda, która dzisiaj staje się normą.

Oferujemy wykonywanie atrakcyjnych i funkcjonalnych stron internetowych w technologii responsywnej. Portal będzie doskonale widoczny na wszystkich urządzeniach mobilnych, nie tylko na komputerach stacjonarnych czy laptopach. Gwarantuje to większą popularność i jest krokiem w przyszłość dla każdej firmy, gdyż strony są dostępne dla każdego użytkownika, niezależnie od tego, gdzie się znajduje.

Profesjonalnie zaprojektowana aplikacja automatycznie wykrywa rodzaj urządzenia, z którego korzysta użytkownik, rozdzielczość jest dostosowana do konkretnej przestrzeni wyświetlania, a na ekranie telefonu czy tabletu widoczne są wszystkie treści. Stworzone przez nas responsywne strony internetowe dostosowane są do wymagań użytkowników urządzeń mobilnych, gwarantują swobodne i komfortowe przeglądanie poszczególnych komponentów.

Systemy zarządzania treścią

Systemy zarządzania treścią Strona internetowa nie jest statyczna

oferta się zmienia, wprowadzamy pewne aktualizacje, promocje i zmieniamy zdjęcia oraz wiele innych treści. Musi zatem zostać przygotowana w taki sposób, by administrator doskonale sobie ze wszystkim poradził. Nie każdy jest obeznany w technikach programowania i nie jest to żadna przeszkoda w prowadzeniu własnego serwisu. Zapewniamy taki system zarządzania treścią, który zachwyca swoją przejrzystością oraz intuicyjnością. W prosty sposób każdy samodzielnie może wymienić treści i kontrolować to, co dzieje się w danym serwisie. Dodatkowo gwarantujemy profesjonalne przeszkolenie w obsłudze systemu, a także pomoc techniczną. Można się do nas zwrócić z każdym pytaniem. To spora oszczędność, nie trzeba zatrudniać informatyków i webmasterów. Dodawanie informacji i zmiana treści nigdy nie była tak prosta.

System, który oferujemy naszym klientom zapewnia kompleksową edycję strony internetowej. Można wymienić elementy graficzne oraz poszczególne treści. Wystarczy się zalogować i skorzystać z jasno zaprojektowanego panelu administratora. Mamy tutaj możliwość dodawania nowych zakładek, banerów, ale także zdjęć, tekstów i filmów oraz wielu innych treści. Można także w ramach tej platformy dodawać konta dla różnych użytkowników, prowadzić aktualności (easy news), bloga, a także księgi gości oraz korzystać z wielu innych przystępnych funkcji. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie SEO Skuteczna promocja w internecie jest bardzo ważna

Posiadanie strony internetowej to dobry początek, ale trzeba także zadbać o widoczność w sieci. Najlepszym rozwiązaniem jest obecnie pozycjonowanie stron internetowych. W ten sposób można dotrzeć do odbiorców, którzy są bezpośrednio zainteresowani daną ofertą, a więc jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Działania w w zakresie pozycjonowania sprawią, że strona staje się zauważalna w wyszukiwarkach, w momencie poruszania się po konkretnych słowach kluczowych, jakie można dowolnie wybrać. Wyszukiwarka Google jest dzisiaj najbardziej popularna, więc najważniejsze jest dostanie się tutaj do czołówki na liście.

Zapewniamy skuteczne pozycjonowanie, przeprowadzone zgodnie z etyką. Jest to proces długotrwały, ale przynosi świetne efekty, które później można dłużej zachować. Większość internautów nie szuka dalej niż pierwsza strona wyszukiwarki, więc koniecznie trzeba się na niej znaleźć. Pamiętaj, że działania związane z SEO powinny być prowadzone przez specjalistów!

Oferujemy:

  • Efektywną reklamę w Internecie;
  • Korzystne ceny;
  • Zwiększenie liczby odwiedzających serwis;
  • Optymalizację kodu źródłowego strony www;
  • Audyt pod względem doboru słów kluczowych;
  • Długotrwałe efekty i utrzymanie pozycji w wyszukiwarce;
  • Rozliczenie na podstawie uzyskanego efektu;
  • Miesięczne raporty z pozycjonowania.

Obecnie wyszukiwarka Google posiada ponad 1,4 miliarda odsłon miesięcznie. Dotyczy to wyłącznie polskich użytkowników. Ta duża grupa to potencjalni klienci, więc warto postawić na skuteczne pozycjonowanie i do nich dotrzeć. Zwiększy to popularność strony internetowej, a także wpłynie pozytywnie na wyniki sprzedażowe.

W naszej ofercie znajduje się także kampania linków sponsorowanych, która przynosi szybkie efekty.

Kampania AdWords to propozycja dla osób bardziej niecierpliwych. Tutaj mamy do czynienia z błyskawicznymi efektami. Zasady są przejrzyste i każdy może kontrolować swoje wydatki na ten cel, gdyż płatność odbywa się na warunkach Pay per click. Określamy koszt jednego kliknięcia w link sponsorowany, wybieramy budżet i można rozpocząć swoją kampanię reklamową. Nasi specjaliści pomogą w doborze najbardziej optymalnych słów kluczowych, dzięki którym strona stanie się lepiej wykrywalna, a także zajmą się kompleksową obsługą całej kampanii.

Copywriting

Copywriting Profesjonalne przygotowanie tekstów

reklamowych to podstawa w działalności internetowej. Dobrze skomponowane treści, bez błędów i uwzględniające potrzeby czytelnika odgrywają niezwykle ważną rolę w kampanii promocyjnej. Wpływa to na wizerunek firmy oraz jej wiarygodność, dlatego warto zainwestować w teksty tworzone przez specjalistów.

Nasza oferta uwzględnia kompleksowe przygotowanie treści na strony internetowe. Zredagujemy ofertę, opisy produktów, przedstawimy w ciekawy i oryginalny sposób historię firmy, a także zapełnimy portal www innymi niezbędnymi tekstami. W każdym słowie kryje się zachęta dla potencjalnych klientów, więc można ten potencjał odpowiednio wykorzystać.

Piszemy oraz edytujemy teksty również pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz pozycjonowania serwisów. W ten sposób można szybciej dotrzeć do docelowej grupy klientów i zyskać jeszcze większą popularność w internecie. Profesjonalny copywriting to także narzędzie służące do budowania korzystnego wizerunku prowadzonej firmy, a w przestrzeni wirtualnej nabiera to szczególnego znaczenia. Z nami zyskasz gwarancję jakości w każdym tekście.

Logotypy

Logotypy Firmowe logo to element kreowania wizerunku

który ma wielkie znaczenie. W ten sposób można się wyróżnić, a przede wszystkim zapaść w pamięć swoim klientom. Znak firmowy sprawia, że firma wygląda profesjonalnie, wiarygodnie i zachęca do korzystania z jej usług czy produktów. Logo można umieścić na stronie internetowej, ale także na innych firmowych dokumentach, akcesoriach promocyjnych, by świetnie się zareklamować. Nasi specjaliści zaprojektują dla każdego ciekawe logo, uwzględniając wszelkie oczekiwania i pomysły. Proponujemy kilka opcji graficznych, a więc każdy ma wybór i może zdecydować się na najbardziej dogodną wersję.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług związanych z projektowaniem graficznym logotypów.

Gotowe szablony

Gotowe szablony Strona internetowa to dzisiaj podstawa

prowadzenia firmy w przestrzeni wirtualnej. W ten sposób można się doskonale zaprezentować, przedstawić ofertę i zachęcić użytkowników do skorzystania z niej. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem serwisów www, dzięki którym każdy może atrakcyjnie przedstawić swoją działalność i pokonać konkurencję.

Sprawdź naszą ofertę szablonową

Kontakt Przewiń do góry

Kontakt napisz do nas

lub wypełnij briefa, a skontaktujemy się z Tobą
w celu przedstawienia najlepszej oferty
na Twoją nową stronę www.

Telefon
58 306 99 33
58 306 99 44

Godziny otwarcia
Pon-pt: 8:00 - 16:00

Wysyłanie...
Sukces
Błąd

Temat wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internet Media Polska Sp. j. z siedzibą w Gdańsku, adres: ul. Kartuska 302, 80-125 Gdańsk w celu realizacji powyższego zgłoszenia

Administratorem Twoich danych osobowych jest Internet Media Polska Sp. j. (ul. Kartuska 302, 80-125 Gdańsk). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

Aby wysłać wiadomość wymagana jest zaznaczenie pola o przetwarzaniu danych osobowych.

Copyright © 2009 - 2020 by Internet Media Polska | Agencja SEO + Adwords (SEM). All rights reserved.