Pozycjonowanie Stron Internetowych Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Z wyszukiwarki Google korzysta blisko 20 milionów Internautów, co daje 93% łącznej ich liczby. Każdego dnia użytkownicy wykorzystują TOP10 wyników wyszukiwania, aby odnaleźć potrzebne informacje, produkty czy usługi. Pojawienie się Twojej firmy na czołowych pozycjach gwarantuje więc dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów.

Dobrze zaprojektowana strona internetowa to podstawa. Kolejnym krokiem jest dotarcie do nowych odbiorców. Najskuteczniejszą metodą jest oczywiście pozycjonowanie, czyli ogół działań skupiający się na zwiększeniu widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania. Kolejność, w jakiej pokazywane są strony, nie jest jednak przypadkowa i zależy od algorytmu Google. Poza płatnymi linkami, najwyżej znajdują się adresy, które zostały uznane za najlepiej dopasowane do wpisywanego przez Internautę zapytania. Wpływają na to setki elementów, które można podzielić na dwie kategorie: czynniki związane z treścią na stronie i jej działaniem oraz popularność strony internetowej w sieci. Na pewno warto zadbać o ilość i unikalność treści, częstotliwość ich dodawania, szybkość ładowania strony, obecność słów kluczowych oraz optymalizację kodu HTML. Jeśli zaś chodzi o czynniki związane z popularnością strony, są to między innymi: liczba oraz jakość stron www, które zamieszczają odnośniki do naszego serwisu czy też obecność w Social Media.

Pierwszym krokiem będzie dobranie odpowiednich słów kluczowych. Nasi doradcy zaproponują je na podstawie analizy Twojego serwisu i działań konkurencji. Przeprowadzimy też wnikliwy audyt SEO polegający na analizie struktury strony internetowej oraz znajdujących się na niej treści. Działanie to pozwala na późniejsze opracowanie najskuteczniejszej strategii pozycjonowania dla Twojego serwisu. Bazując na tych informacjach, nasi copywriterzy mogą przygotować treści odpowiednio nasycone wyrażeniami kluczowymi. Kolejnym etapem jest aktualizacja strony, a następnie budowanie profilu linkowego (link-building). Pozyskiwanie linków z zewnętrznych serwisów wpływa nie tylko na wysokość w rankingu wyników wyszukiwania, ale też zwiększa rozpoznawalność Twojej marki w sieci. Pozycjonowanie stron jest skomplikowanym procesem, który wymaga dużo czasu. Jeśli jesteś niecierpliwy, proponujemy kampanie AdWords, pozwalające osiągnąć wyniki w błyskawicznym tempie.

Współpraca z naszą firmą przyniesie wiele korzyści dla Twojego biznesu. Oferujemy efektywną reklamę pozwalającą na zwiększenie liczby odwiedzających. Możesz też liczyć na korzystne ceny oraz rozliczenie na podstawie uzyskanego wyniku. Każdego miesiąca otrzymasz od nas raport z pozycjonowania. Gwarantujemy długotrwałe efekty i utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google.

Kontakt Przewiń do góry

Kontakt napisz do nas

lub wypełnij briefa, a skontaktujemy się z Tobą
w celu przedstawienia najlepszej oferty
na Twoją nową stronę www.

Telefon
58 306 99 33

Godziny otwarcia
Pon-pt: 8:00 - 16:00

Wysyłanie...
Sukces
Błąd

Temat wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internet Media Polska Sp. j. z siedzibą w Gdańsku, adres: ul. Kartuska 302, 80-125 Gdańsk w celu realizacji powyższego zgłoszenia

Administratorem Twoich danych osobowych jest Internet Media Polska Sp. j. (ul. Kartuska 302, 80-125 Gdańsk). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

Aby wysłać wiadomość wymagana jest zaznaczenie pola o przetwarzaniu danych osobowych.

Copyright © 2009 - 2020 by Internet Media Polska | Agencja SEO + Adwords (SEM). All rights reserved.
Polecane przez IMP: Masaż Toruń