Projektowanie, TworzenieResponsywnych Stron Internetowych

W sieci, podobnie jak w życiu realnym, kluczowe jest pierwsze wrażenie. Wystarczy kilka sekund, by ktoś wyrobił sobie zdanie na Twój temat. Z podobną łatwością powinien poruszać się po Twojej witrynie. Obecnie serwis internetowy jest podstawowym źródłem pozyskiwania informacji na temat firmy oraz oferowanych przez nią produktów lub usług. Warto więc zadbać o to, by stał się on najlepszą wizytówką naszej działalności.

Projektujemy strony internetowe dopasowane do potrzeb naszych klientów oraz zgodne z profilem prowadzonych przez nich działań. To wyjątkowo kreatywny proces, który rozpoczyna się od opracowanie spójnej koncepcji. Jeśli nie wiesz, jak powinien wyglądać Twój serwis, nasz zespół pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązania.

Nasze strony www są funkcjonalne, responsywne i mają przejrzysty design, dzięki czemu użytkownicy poruszają się po nich w sposób intuicyjny. Mając świadomość, że ponad połowa z nich korzysta z urządzeń mobilnych, dostosowujemy wygląd serwisów do różnych wielkości monitorów. Dbamy o każdy detal, nawet tak nieoczywisty, jak prędkość ładowania strony.

Będziesz mógł zarządzać treścią bez angażowania programisty, ponieważ tworzone przez nas strony internetowe są wyposażone w prosty i intuicyjny w obsłudze panel CMS. Jest to szczególnie ważne w przypadku serwisów, które posiadają dział aktualności albo zachodzi potrzeba częstej edycji tekstów. Możemy również przeszkolić Cię w obsłudze panelu lub przejąć obowiązek administracji strony.

Mamy doświadczenie w projektowaniu prostych wizytówek, rozbudowanych serwisów i blogów oraz sklepów internetowych. Codziennie pogłębiamy swoją wiedzę, by z powodzeniem tworzyć satysfakcjonujące projekty dla naszych klientów!

Kontakt Przewiń do góry

Kontakt napisz do nas

lub wypełnij briefa, a skontaktujemy się z Tobą
w celu przedstawienia najlepszej oferty
na Twoją nową stronę www.

Telefon
58 306 99 33

Godziny otwarcia
Pon-pt: 8:00 - 16:00

Wysyłanie...
Sukces
Błąd

Temat wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Internet Media Polska Sp. j. z siedzibą w Gdańsku, adres: ul. Kartuska 302, 80-125 Gdańsk w celu realizacji powyższego zgłoszenia

Administratorem Twoich danych osobowych jest Internet Media Polska Sp. j. (ul. Kartuska 302, 80-125 Gdańsk). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

Aby wysłać wiadomość wymagana jest zaznaczenie pola o przetwarzaniu danych osobowych.

Copyright © 2009 - 2020 by Internet Media Polska | Agencja SEO + Adwords (SEM). All rights reserved.
Polecane przez IMP: Masaż Toruń